Апартман

Хотел Леон *** - Апартман

Опременост на апартманите:

ЛЦД-ТВБезжичен интернетПлаќање со VISA / Euro / Mastercard
МинибарПриватен тоалетРесторан
Бесплатен паркингКлима уредГардеробери и фен за коса