Двокреветна соба

Хотел Леон *** - Двокреветна соба

Опременост на собите:

ЛЦД-ТВБезжичен интернетПлаќање со VISA / Euro / Mastercard
МинибарПриватен тоалетРесторан
Бесплатен паркингКлима уредГардеробери и фен за коса